Hotel Carpatia Bieszczadzki Gościniec

Sport

Rowery

Bieszczadzkie trasy to marzenie każdego rowerzysty, ogromna ilość dróg asfaltowych, szutrowych, polnych, górskich ścieżek oraz dróg biegnących stokami tzw. stokówkami (są to drogi biegnące stokami lub dolinami górskimi doskonale nadają się do jazdy rowerem). Wyprawa rowerowa przez Bieszczady to połączenie sportu z wspaniałymi widokami, licznymi zabytkami i dziką przyrodą.

Narty zjazdowe i snowboard

Wyciąg narciarski znajduje się w miejscowości Kalnica. W odległości ok. 2 km od Hotelu CARPATIA Bieszczadzki Gościniec.  Na miejscu można wypożyczyć sprzęt, skorzystać z lekcji jazdy na nartach oraz snowboardzie, a także posilić się w małej karczmie na stoku.

Do dyspozycji narciarzy przygotowane zostały trzy trasy zjazdowe: -niebieska: 850m, -czerwona: 800m, -czarna: 650m Różnica wzniesień: 100m. Ponadto do dyspozycji gości: · duży parking · serwis nart Zapraszamy do kontaktu z naszymi instruktorami!

Narty biegowe

W okolicy Hotelu CARPATIA Bieszczadzki Gościniec występują bardzo dobre warunki do nart biegowych. W Wetlinie ok. 5 km od Hotelu jest przygotowanych ok. 16 km tras  biegowych. Wszystkie mapy dostępne na stronie : http://www.bieszczady-biegowki.pl/ W sezonie zimowym zapraszamy na wiele imprez biegowych!  

Nordic Walking

Nordic Walking jest ciekawą i przyjemną formą odpoczynku. Polega on na marszu ze specjalnie do tego przystosowanymi kijami.  A Bieszczady oferują wiele ciekawych tras zarówno szlakami jak i stokówkami czy przydrożnymi ścieżkami. Kiedyś była to forma treningu dla narciarzy biegowych. Obecnie trenować może każdy a sam Nordic Walking ma trzy poziomy aktywności- zdrowotny, fitness, oraz sportowy. Zapraszamy do kontaktu z naszym instruktorem Nordic Walkingu. http://www.nordicwalking.com

Dla spragnionych mocnych wrażeń...

-off-road,   nocnewrazenia1 -quady, -paintball, -skutery, -nurkowanie, -zajęcia linowe, -spływy kajakami i pontonami, -skutery wodne, -geocaching (gry terenowe), -zorbing, -bungie, -widokowe loty cessną, szybowcem oraz paralotnią.   Więcej informacji: http://www.dzikie-bieszczady.com/ http://pawuk.pl/ http://bieszczader.pl/ http://www.krainawilka.pl/