Hotel Carpatia Bieszczadzki Gościniec

KONFERENCJE

Hotel CARPATIA Bieszczadzki Gościniec to nie tylko wyjątkowy obiekt dla wczasowiczów i rodzin chcących spędzić ze sobą czas w okolicznościach niezwykłej przyrody. To także unikalne miejsce do tego, by organizować konferencje w Bieszczadach - z serwisem kawowym i przerwą na lunch, którą można połączyć z noclegiem i specjalną ofertą dedykowaną grupom. Dzięki temu możliwe jest zrealizowanie celów biznesowych, a przy okazji skorzystanie z gościnności naszego Hotelu, a także licznych atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla naszych Gości.

Dysponujemy przestronną, ustawną i doskonale wyposażoną salą konferencyjną o powierzchni 82,5 m2, w której komfortowo będzie mogło uczestniczyć w konferencji do 100 osób. Dzięki dużej przestrzeni bieszczadzkie konferencje będą udane, a kompleksowe i nowoczesne wyposażenie, w postaci projektora, flipchartu czy dużego telewizora, pozwoli na profesjonalne zaprezentowanie Gościom informacji, czy przeprowadzenie szkolenia dla pracowników. Możliwe jest dostosowanie układu sali do indywidualnych potrzeb Klienta – szczegóły dotyczące poszczególnych układów i liczby miejsc znajdziecie Państwo poniżej.

Jeżeli skorzystacie Państwo z organizowanych w naszym Hotelu konferencji w Bieszczadach, możecie liczyć również na profesjonalną i kompleksową obsługę, a także należyty komfort.

Zapraszamy do kontaktu i przyjazdu Gości z całej Polski – spełnimy oczekiwania najbardziej wymagających osób!

Wyposażenie sali:

 

PROPOZYCJE  UKŁADU  SALI

 
Układ bankietowy ilość miejsc: 65ukladbankietowy Układ "U" z wykorzystaniem środka ilość miejsc: 68ukladu Układ szkolny ilość miejsc: 60ukladszkolny
Układ "U" ilość miejsc: 38ukladuu Układ teatralny ilość miejsc: 100ukladkinowy

Układ "Prostokąt" ilość miejsc: 40

prostokat