Hotel Carpatia Bieszczadzki Gościniec

Hotel

Twoje Wrota do Bieszczadzkiego Świata!

Hotel CARPATIA Bieszczadzki Gościniec to niezwykły hotel w Bieszczadach, oferujący komfortowe noclegi w najdzikszych polskich górach. Obiekt przystosowany jest do przyjęcia Gości indywidualnych, rodzin z dziećmi, Gości biznesowych oraz grup.

Hotel powstał z prawdziwego zamiłowania do malowniczej, dziewiczej i skrywającej niejedną tajemnicę krainy Polski – Bieszczadów.

Początki tej niezwykłej miłości sięgają wiele lat wstecz, gdy postawiłem niewielki domek, w którym chętnie odwiedzały mnie dzieci, młodzież i znajomi. Proponowałem im nocleg i towarzystwo, a także wieczorne opowieści o górach. Chciałem ich zauroczyć Bieszczadami, a może też sprawić, by pokochali je tak, jak ja...

Z czasem przyszła refleksja… W Bieszczady przyjeżdżają głównie dzieci, by spędzić wakacje na koloniach oraz młodzież , która chętnie nocuje w górskich schroniskach, ale tylko nieliczni dorośli... I właśnie z myślą o ugoszczeniu osób, którym już nie wystarcza śpiwór na podłodze, którym zależy na ciszy i spokoju, stworzyłem Hotel CARPATIA Bieszczadzki Gościniec.