Hotel Carpatia Bieszczadzki Gościniec

Karczma & Bar

Karczma Hotelu CARPATIA Bieszczadzki Gościniec to miejsce pełne ciepła i pozytywnego klimatu - doskonałe dla każdego i na każdą okazję. Karczma jest otwarta dla Gości hotelowych oraz osób z zewnątrz.

Proponujemy Państwu różnorodne potrawy kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej - sporządzone z zawsze świeżych i naturalnych produktów z wykorzystaniem ziół, sezonowych owoców runa leśnego oraz miodów z bieszczadzkich pasiek. Uzupełnieniem tych wszystkich radości podniebienia będą specjały z naszej spiżarni, zaś charakterystycznych doznań z pewnością dostarczy im odpowiednio dobrany trunek - polecamy zwłaszcza wina gatunkowe i piwa z regionalnej browarni.

Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i gotowi do kreowania czegoś wyjątkowego na życzenie, uwzględniamy indywidualne preferencje żywieniowe i potrzeby naszych Gości. Dla większych grup proponujemy specjalnie dobraną kompozycję menu.

Karczma Hotelu CARPATIA znajduje się na Trasie Bieszczadzkiej Szlaku Kulinarnego „Podkarpackie Smaki” oraz na Szlaku Podkarpackiego Jadła i Wina. Zostaliśmy docenieni w ramach III. edycji Certyfikacji GoToCarpathia.

Zapraszamy więc do skosztowania bieszczadzkich serów z konfiturą żurawinową, placków łemkowskich w wersji z boczkiem oraz wegetariańskiej, czy pstrąga z fuczkami (placki z kiszoną kapustą).

Dania wyróżnione przez "Podkarpackie Smaki" to: zalewajka bieszczadzka, chrupiące racuszki z wędzonym pstrągiem i kotleciki jagnięce (zdjęcia poniżej).

Karczma Hotelu CARPATIA otwarta jest codziennie:

W Hotelu CARPATIA znajduje się również całodobowy Bar, zlokalizowany obok sali wypoczynkowej, gdzie w miłej atmosferze nasi Goście hotelowi mogą kosztować wyśmienite drinki, koktajle i napoje.