Hotel Carpatia Bieszczadzki Gościniec

Pokoje

Pokojowe propozycje

Nasze pokoje rozmieszczone są na trzech kondygnacjach, do większości przynależą balkony, z których można podziwiać panoramę bieszczadzkich szczytów i rozległe połoniny.

W naszym Hotelu czekają na Gości pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i pokoje typu studio, zapewniające przyjemne noclegi oraz oferujące bliskość natury. Klimatycznie urządzone przestrzenie sprzyjają odpoczynkowi i dobremu samopoczuciu.

We wszystkich pokojach znajduje się:

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu.

Oferujemy Państwu stylowo urządzone pokoje, z których każdy różni się detalami, układem wnętrza i dobraną kolorystyką. Zakochani bez pamięci w tym dziedzictwie, co nas otacza, stworzyliśmy przestrzenie nawiązujące do otoczenia, historii, tradycji. Pragniemy, by pobyt w naszym obiekcie sprawił, by nasi Gości poczuli prawdziwą bliskość z Bieszczadami.

W Hotelu CARPATIA Bieszczadzki Gościniec każdemu z oferowanych 27 pokoi nadana została wyjątkowa nazwa, nawiązująca do jego aranżacji, która zaprojektowana została indywidualnie dla każdego z pokoi.

Pokoje, które swoim wystrojem nawiązują do leśnej i górskiej natury to np.: Pokoje, które swoim wystrojem nawiązują do tutejszej przeszłości i teraźniejszości to np.: REGULAMIN HOTELU